0

Mapa Fortune Valley || Need For Speed PAYBACK

W Need for Speed Payback będziemy zwiedzać największy teren w całej historii serii. Zapoznajmy się z nim.

Fortune Valley składa się z wysokich gór, ogromnych kanionów, rozległych pustyń, a także tętniące życiem miasto. Każde z miejsc ma charakterystyczne dla siebie cechy, wydarzenia, a także znajdźki.

Na południowym wschodzie znajduje się miasto Silver Rock z wielkimi i kolorowymi kasynami – w tym miejscu pieniądze dosłownie leżą na ulicy! Natomiast jeśli nie lubimy przepychu, to idealnym miejscem do miejskich wyścigów będzie przemysłowe Boomville.

Na zachód od Silver Rock oczekuje nieskończone morze piasku. Odnajdziecie tam m. in. stare lotnisko i ogromne pole paneli słonecznych. Pustynia kryje w sobie liczne znajdźki i sekrety – na pewno spędzicie tam dużo czasu. Pamiętajcie zabrać kilka butelek wody!

Na zachodniej granicy znajdują się góry z olśniewającymi zielonymi krajobrazami oraz długimi górskimi drogami. Gdzieś między wysokimi drzewami kryje się Braxton – malutkie i ciche miasteczko, gdzie czas upływa naprawdę powoli. Zrelaksujecie się tutaj za dnia, ale w nocy nie zmrużycie oka! Umiejętność wchodzenia bokiem w zakręt mile widziana !

A skoro o drifcie mowa – Silver Canyon jest na północy. Najbardziej kręte drogi, które prowadzą do najwyższego punktu w grze, znajdują się właśnie tutaj. Zwolnijcie – tylko na chwilę – żeby zaraz dodać gazu !

Poniżej znajdziecie mapę i wszystkie nowe screeny!


Zapraszam na nasze profile:
„Need For Speed FANS”
Facebook: https://www.facebook.com/faninfspayback/
Youtube: http://youtube.com/NeedForSpeedFans
Instagram: https://www.instagram.com/needforspeedpaybackfans

Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo

 

Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo Zdjecie z pelnej wersji gry need for speed payback do pobrania za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *